Online: 19

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury ślubne

»

Fryzury ślubne 317

»

Fryzury ślubne 317

21. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury ślubne
Fryzury ślubne 317


Fryzury ślubne 140 Modne fryzury wieczorowe 104 Damskie fryzury krótkie 119 Fryzury ślubne 68 Fryzury długie włosy 107 Damskie fryzury krótkie 211 Krótkie fryzury męskie 266


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury ślubne 317

Fryzury ślubne 317


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury ślubne

»

Fryzury ślubne 317

»