Online: 9

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury ślubne

»

Fryzury ślubne 165

»

Fryzury ślubne 165

21. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury ślubne
Fryzury ślubne 165


Fryzury ślubne 16 Damskie fryzury krótkie 91 Damskie fryzury krótkie 222 Modne fryzury wieczorowe 78 Fryzury długie włosy 33 Fryzury półdługie włosy 62 Farbowanie włosów 254


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury ślubne 165

Fryzury ślubne 165


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury ślubne

»

Fryzury ślubne 165

»