Online: 37

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury loki - fale

»

Fryzury loki fale 23

»

Fryzury loki fale 23

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury loki - fale
Fryzury loki fale 23


Fryzury długie włosy 46 Fryzury męskie długie włosy 20 Fryzury długie włosy 16 Krótkie fryzury męskie 67 Modne fryzury wieczorowe 34 Damskie fryzury krótkie 227 Krótkie fryzury męskie 166


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury loki fale 23

Fryzury loki fale 23


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury loki - fale

»

Fryzury loki fale 23

»