Online: 13

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury loki - fale

»

Fryzury loki fale 10

»

Fryzury loki fale 10

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury loki - fale
Fryzury loki fale 10


Damskie fryzury krótkie 209 Modne fryzury wieczorowe 61 Fryzury ślubne 256 Krótkie fryzury męskie 72 Fryzury długie włosy 6 Modne fryzury wieczorowe 36 Krótkie fryzury męskie 216


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury loki fale 10

Fryzury loki fale 10


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury loki - fale

»

Fryzury loki fale 10

»