Online: 18

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 87

»

Fryzury emo 87

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury emo
Fryzury emo 87


Krótkie fryzury męskie 288 Krótkie fryzury męskie 249 Fryzury ślubne 48 Krótkie fryzury męskie 253 Fryzury półdługie włosy 52 Damskie fryzury krótkie 218 Fryzury afro 88


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury emo 87

Fryzury emo 87


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 87

»