Online: 32

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 74

»

Fryzury emo 74

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury emo
Fryzury emo 74


Krótkie fryzury męskie 287 Fryzury długie włosy 121 Farbowanie włosów 112 Damskie fryzury krótkie 129 Fryzury półdługie włosy 103 Modne fryzury wieczorowe 117 Damskie fryzury krótkie 128


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!



Fryzury emo 74

Fryzury emo 74


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 74

»