Online: 13

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 73

»

Fryzury emo 73

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury emo
Fryzury emo 73


Farbowanie włosów 72 Farbowanie włosów 286 Damskie fryzury krótkie 243 Fryzury loki fale 39 Damskie fryzury krótkie 224 Krótkie fryzury męskie 172 Fryzury ślubne 37


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury emo 73

Fryzury emo 73


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 73

»