Online: 14

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 72

»

Fryzury emo 72

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury emo
Fryzury emo 72


Fryzury męskie długie włosy 2 Fryzury ślubne 12 Farbowanie włosów 226 Fryzury ślubne 157 Damskie fryzury krótkie 144 Fryzury długie włosy 146 Krótkie fryzury męskie 232


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury emo 72

Fryzury emo 72


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 72

»