Online: 20

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 150

»

Fryzury emo 150

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Fryzury emo
Fryzury emo 150


Krótkie fryzury męskie 191 Fryzury ślubne 152 Krótkie fryzury męskie 167 Krótkie fryzury męskie 203 Modne fryzury wieczorowe 57 Damskie fryzury krótkie 173 Fryzury długie włosy 148


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury emo 150

Fryzury emo 150


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Fryzury emo

»

Fryzury emo 150

»