Online: 9

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Afro fryzury

»

Fryzury afro 37

»

Fryzury afro 37

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Afro fryzury
Fryzury afro 37


Fryzury ślubne 306 Fryzury męskie długie włosy 31 Damskie fryzury krótkie 242 Farbowanie włosów 48 Damskie fryzury krótkie 172 Modne fryzury wieczorowe 69 Fryzury ślubne 207


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Fryzury afro 37

Fryzury afro 37


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Afro fryzury

»

Fryzury afro 37

»