Online: 16

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Farbowanie włosów

»

Farbowanie włosów 74

»

Farbowanie włosów 74

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Farbowanie włosów
Farbowanie włosów 74


Fryzury półdługie włosy 24 Fryzury długie włosy 34 Fryzury długie włosy 24 Krótkie fryzury męskie 297 Krótkie fryzury męskie 29 Krótkie fryzury męskie 183 Damskie fryzury krótkie 126


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Farbowanie włosów 74

Farbowanie włosów 74


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Farbowanie włosów

»

Farbowanie włosów 74

»