Online: 22

Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Farbowanie włosów

»

Farbowanie włosów 25

»

Farbowanie włosów 25

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Farbowanie włosów
Farbowanie włosów 25


Farbowanie włosów 176 Farbowanie włosów 223 Krótkie fryzury męskie 281 Fryzury ślubne 19 Damskie fryzury krótkie 26 Fryzury ślubne 69 Krótkie fryzury męskie 73


Kilka mitów na temat fryzur

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy » Fryzury
Kilka mitów na temat fryzur

Kitka osłabia cebulki.

Tak, jeśli ów ”koński ogon” jest związany zbyt wysoko, a do tego zbyt mocno gumką bez miękkiej obudowy. Najlepiej stosować frotki, które są dużo bezpieczniejsze.

Dredy powstają z brudu.

Nieprawda. Taka fryzura to efekt mocnego tapirowania i skręcania włosów, by uformować grube i twarde pasma. Takie włosy wymagają jednak dużo większej troski i dłuższej pielęgnacji.

Trwała ondulacja wysusza włosy.

Prawda. Tego rodzaju zabieg mocno ingeruje w środek włosa i przyczynia się do osłabienia jego kondycji, dlatego po trwałej zalecana jest kuracja odbudowująca.

Tapirowanie włosów powoduje ich przerzedzenie.

I tak i nie. Jeśli tego rodzaju zabieg przeprowadza się delikatnie ryzyko zniszczenia włosów jest minimalne. Do tego ważne jest, aby tapirowanie przeprowadzać na suchych, a nie mokrych włosach.

Krótkie włosy odbierają kobiecości.

Nieprawda! Przykładem niech będzie Halle Berry, Natalie Portman czy ostatnio Michelle Williams. Gwiazdy te to aż kipią seksapilem!Farbowanie włosów 25

Farbowanie włosów 25


Zdjęcie fryzury

»

Frizury

»

Farbowanie włosów

»

Farbowanie włosów 25

»