Online: 14

Zdjęcie fryzury

»
Reklamy Google

Internetowy Katalog Fryzur

Najnowsze fryzury
Krótkie fryzury męskie 293 Krótkie fryzury męskie 80 Krótkie fryzury męskie 158 Damskie fryzury krótkie 50 Fryzury półdługie włosy 151 Fryzury ślubne 47 Damskie fryzury krótkie 273 Modne fryzury wieczorowe 54 Damskie fryzury krótkie 132

Farbowanie włosów 20

20. 07. 2012. » Author: Superadmin » Zdjęcie fryzury » Farbowanie włosów
Zdjęcie fryzury tagi: farbowanie włosów
Farbowanie włosów 20

Fryzury ślubne 250 Fryzury ślubne 36 Fryzury emo 60 Fryzury półdługie włosy 126 Modne fryzury wieczorowe 114 Fryzury długie włosy 105 Krótkie fryzury męskie 264

Jak zrobić koronę z włosów?

19. 07. 2012. » Author: Superadmin » Newsy »
Jak zrobić koronę z włosów?

Okazuje się, że na ozdoby do fryzur nie zawsze trzeba wydawać pieniądze! Niektóre z nich można wykonać bowiem… z własnych włosów!

Przykładem jest opaska-korona, która wygląda bardzo elegancko, a do tego jest dziecinnie prosta w wykonaniu. Włosy należy zebrać w kitkę z boku głowy (mniej więcej na wysokości skroni, za uchem) i zawiązać małą gumką. Kolejnym etapem jest zaplecenie warkocza, a następnie przełożenie go na drugą stronę głowy przypinając go wsuwką. Aby splot był jeszcze trwalszy można go także podpiąć spinkami na całej jego długości. Ważne jednak, aby zrobić to tak, aby wsuwki nie były widoczne. Powinny więc być one ukryte pod warkoczem.

Ważna uwaga: włosy na czubku głowy warto nieco ujarzmić woskiem. Tym sposobem nie będą się one puszyć zakłócając harmonię uczesania.

Jak podoba Wam się finalny efekt takiej fryzurowej stylizacji?


Zdjęcie fryzury

»